Hlavní strana  Koncesní listina   Pojištění cestovní kanceláře   Certifikát klubu desátníků    Cestovní smlouva  Mapa stránek   

Itálie


Nabízíme Vám následující cestovní programy:

S autokarovou dopravou

Rimini

Rimini se svými pohostinnými plážemi, perfektně vybavenými přímořskými letovisky patří k nejznámějším a nejpopulárnějším cílem dovolenkářů v Itálii. Rimini svým návštěvníkům nabízí oddych na písečných plážích, které jsou díky své šířce a pozvolnému vstupu do moře ideální pro rodiny s dětmi. Zajisté se zde nudit nebudete. Sporty, vodní atrakce, zábavní parky, starobylé památky v historických centrech jednotlivých měst a městeček, elegantní obchodní centra, nespočetnými kavárnami, restauracemi, pizzeriemi, bary, diskotéky, ale i kulturními zážitky všeho druhu. RIMINI - RIVABELLA: letovisko se nachází cca 2 km severně od historického jádra Rimini. S centrem je spojeno pravidelnou místní dopravou. Kromě písečných pláží s pozvolným vstupem do moře nabízí turistům také večerní promenádu s obchody, restauracemi a bary. Pro turisty jsou zde organizovány různé kulturní a společenské akce. Více informací naleznete v následujícím dokumentu: Rimini.

Marina di Bibbona - Hotel PARADISO Verde ***

MARINA DI BIBBONA - příjemné menší moderní turistické letovisko na břehu Tyrhénského moře, v oblasti, která dříve byla osídlená etruskou civilizací. Je to krajina vinic a olivových hájů, rozsáhlých písčitých pláží s hrubším tmavým pískem, oceněných „modrou vlajkou“, lemovaných typickými středomořskými píniemi. To pochopitelně přidává danému prostředí na výrazné atraktivnosti. Koupání v teplém moři, slunění na hezké pláži, vřelost a vstřícnost místních obyvatel, kvalitní jídlo a víno - to je ta pravá atmosféra, která čeká zde na vás…Tady lze najít vše, co ke strávení příjemné dovolené patří : restaurace, kavárny, bary, obchůdky s nejrůznějším zbožím, minimarkety, dětská hřiště, různé sportovní možnosti… Více informací naleznete v následujícím dokumentu: Marina di Bibbona.

S vlastní dopravou

Camping Florenz

CAMPING FLORENZ : jedná se o velmi pěkný rozlehlý kemp 3* kategorie (80 000 m2), v nádherném prostředí, lokalizovaný přímo u moře, 500 m vzdálený od LIDO DEGLI SCACCHI. Disponuje rozsáhlou soukromou písečnou pláží, která je od hlavního prostoru kempu oddělena naprosto unikátními přírodními písečnými dunami. Tím je zaručena i částečná ochrana před přílivem větru od moře. Nádherné vzrostlé pínie v prostoru kempu navozují příjemnou středomořskou atmosféru. Jelikož se jedná o středisko vyšší kategorie, hostům je k dispozici bazén, dostatečné množství bezplatných sprch a umýváren, automatické pračky, herna, restaurace s pizzerií a barem, jídelna, obchod s potravinami a průmyslovým zbožím, diskotéka s každodenním programem, celodenní a večerní animační program pro děti, půjčovna kol, myčka automobilů, detské hřiště a mnoho dalších možností společenského vyžití. Více informací naleznete v následujícím dokumentu: Lido degli Sacchi - Camping Florenz.
Další odkazy: Camping Florenz

Palmová riviéra

Alba Adriatica, Tortoreto, Martinsicuro/Villa Rosa

ALBA ADRIATICA - leží při ústí řeky Vibrata, v pobřežní oblasti nazývané Palmová riviéra. Jedná se o živé, stále více oblíbené letovisko s překrásnou širokou pláží, lemovanou promenádou se spoustou palem, pínií a kvetoucích oleandrů. Místo přímo vybízí k večerním procházkám a k návštěvě některé z četných kavárniček, pizzerií a taveren.
VILLA ROSA - je výjimečná a ojedinělá část letoviska Martinsicuro v moderním stylu, odpovídající posledním prvkům čistého rezidenčního centra. Celková písečná plocha s mnoha moderními objekty je velmi rozsáhlá a dohromady tak splňuje veškeré předpoklady a požadavky dokonalého ubytování.
TORTORETO - je exklusivní letovisko, které se nachází jižně od Alba Adriatica, ideální pro příjemnou dovolenou u moře. Se svými 5 km dlouhými plážemi a pozvolným vstupem do moře nabízí příjemnou dovolenou mezi modrým mořem a zelenými píniemi. Více informací naleznete v následujícím dokumentu: Alba Adriatica.
Další odkazy: Albamare, Domoplan

Ukázky apartmánů"DOVOLENÁ JE NEJLEPŠÍ INVESTICÍ DO ZDRAVÍ!"

JSME TADY PRO VÁS...

Kolektiv CK ALENA TOUR


 © Ensis 2005